Ondre.

Produkcja video

To nie lada wyzwanie pokazać w kilkudziesięciu sekundach cały proces powstawania produktu. Czy sprostaliśmy oczekiwaniom wymagającego klienta z branży drukarsko-poligraficznej? Oczywiście, że tak!

ondre – creativity and efficienty

Klient

Ondre.pl Poligrafia i reklama

Zakres

produkcja video

Data realizacji

2023

Nasze zadanie polegało na stworzeniu krótkiej, ale fascynującej opowieści. Przedstawiliśmy proces powstawania spersonalizowanego produktu – wyjątkowego kalendarza.

wyjście ze stadionu Lecha Poznań na murawę
Film zapada w pamięć i przyciąga uwagę. Chcieliśmy zrobić coś więcej niż nowy film promocyjny, który prezentuje usługi poligraficzne. Pokazaliśmy nowoczesną firmę, która nastawiona jest na rozwój i innowacje.
Wspólnie z klientem opracowaliśmy pomysł i koncepcję, opracowaliśmy scenariusz, a także starannie wybraliśmy postacie i lokalizacje, które najlepiej oddają esencję naszego przekazu. W trakcie produkcji zaangażowani byli również pracownicy Ondre, dzięki czemu film zyskał na autentyczności. Wykorzystaliśmy różnorodne techniki filmowe, takie jak zbliżenia, ujęcia z planu dalekiego, filmowanie przez ramię oraz dynamiczne ujęcia z drona.
taśmy produkcyjne, na zdjęciu napis "zaawansowana produkcja"

Masz pomysł? Na pewno go zrealizujemy.
Nie masz pomysłu? Zdaj się na nas.

Klienci