Enea Poznań Open.

Produkcja video

Świetne widowisko, prawdziwe emocje i atrakcje dla kibiców – taki był turniej tenisowy Enea Poznań Open, który odbył się 18 – 24 czerwca 2023. Mieliśmy przyjemność być partnerem multimedialnym tego wydarzenia.
Tenisista w trakcie serwu, za nim napis POZnan*

Klient

Enea Poznań Open

Zakres

produkcja video

Data realizacji

2023

Na kilka dni Park Tenisowy Olimpia w Poznaniu stał się centrum tenisa na światowym poziomie. Zadanie Mediomu polegało na stworzeniu filmu relacjonującego cały turniej.

Tenisista odbijający piłeczkę o kort
Podczas półfinałów i finałów, zespół Mediomu dokumentował jak największą liczbę meczy, wydarzeń, relacji zawodników i kibiców. Byliśmy na korcie, na trybunach, w 4 strefach animacji dla dzieci i młodzieży i 6 sferach sponsorskich.
Dzięki bogatemu materiałowi mieliśmy z czego wybierać. W montażu uwzględniliśmy dynamikę wydarzenia i dobraliśmy odpowiednią muzyki. Na etapie postprodukcji wsłuchiwaliśmy się z opinie klienta. Dodaliśmy dane statystyczne (32 zawodników w grze pojedynczej, 2000 kibiców podczas finałów, 4500 litrów wody) i umieściliśmy plansze ze logotypami sponsora tytularnego, sponsorów głównych i oficjalnych, patronów medialnych i mecenasa wydarzeń kulturalnych.

Masz pomysł? Na pewno go zrealizujemy. Nie masz pomysłu? Zdaj się na nas.

Klienci