EMINENT Payroll 
& Biuro Rachunkowe

strona internetowa

Podatki, rachunki, faktury, ryczałty, listy płac – niejednego przedsiębiorcę te pojęcia przyprawiają o dreszcze. Ale inaczej jest w przypadku klientów Eminent. Tutaj z taką pasją rozmawia się o obsłudze księgowo-kadrowej, że aż chce się zakładać własną działalność gospodarczą.
fragment strony Internetowej Eminent

Klient

EMINENT Payroll
& Biuro Rachunkowe

Zakres

strona internetowa: projekt, content, wdrożenie

Data realizacji

2023

Wiedzieliśmy, że musimy podkreślić wyjątkową fachowość biura , a jednocześnie chcieliśmy odejść od konwencjonalnego myślenia o biurze księgowym. „Żadnych kalkulatorów i długopisów! ” – usłyszeliśmy od właścicielki Emitenta. I ta wizja bardzo nam się spodobała.

Fragmenty strony internetowej Eminent
Stara strona internetowa Emitenta funkcjonowała już dobrych kilka lat i wymagała odświeżenia. Ale my postawiliśmy na całościową zmianę www. Projekt graficzny i treści odpracowaliśmy od postaw.
W projekcie graficznym królują wektory. Proste ilustracje i ikony cieszą oko, ale nie zaburzają przekazu. Stonowana kolorystyka beżowego tła, niebieskich elementów i czarnego liternictwa daje wrażenie spokoju, profesjonalizmu, zaufania.
Zamiast zalewać witrynę obszernymi informacjami o usługach, skupiliśmy się na wartościach, które Emitent dostarcza swoim klientom: bezpieczeństwo, rzetelna wiedza, doświadczenie, atmosfera współpracy.W projekcie graficznym królują wektory. Proste ilustracje i ikony cieszą oko, ale nie zaburzają przekazu. Stonowana kolorystyka beżowego tła, niebieskich elementów i czarnego liternictwa daje wrażenie spokoju, profesjonalizmu, zaufania.
Fragmenty strony internetowej Eminent

Masz pomysł? Na pewno go zrealizujemy.
Nie masz pomysłu? Zdaj się na nas.

Klienci